Vecorite e produktit

 • Certifikata

 • Materiali

 • Keto pantallona elegante prej pambuku është projektuar për t'i dhënë maksimumin e komoditetit dhe funksionalitetit. Karakteristikat përfshijnë 9 xhepa, xhepa per mbrojtje te gjurit, bel elastik dhe funde te rregullueshme me hook & loop.

  • Permbajtje e larte pambuku per komfort superior
  • Pelhura e klasifikuar me UPF 50+ per te bllokuar 98% rrezeve UV
  • 9 xhepa per hapsire mbajtese me te madhe
  • Xhepa per mbrojteset e gjurit
  • Bel gjysem elastik
  • Fundet te rregullueshem Hook & loop
  • Unaze D e cila fiksohet te rripi per mbajtjen e celesave dhe kartes ID
  • Dy xhepa mbrapa
  • E mundshme ne zgjedhje ekselente ngjyrash korporatash
  • Qepje te dyfishte per me Shume Rezistence
  • Te gjitha pikat e dobeta te perforcuara

  Pelhure kryesore: Portwest Texo Cotton Rich - 60% Pambuk, 40% Poliester 245g

  Colour/Fit/Size    
  Gri     Reg XS - 4XL
  Blu e Erret     Reg XS - 3XL

  Standard
  EN ISO 13688: 2013 Veshje mbrojtëse - Kërkesa të përgjithshme

  Shkruani një vlerësim

  Shënim: HTML nuk është përkthyer!
      Keq           Mirë

  TX11X Pantallona Contrast Portwest Texo Gri & Blue e Erret

  • Marka: PORTWEST
  • Kodi i produktit: TX11X
  • 2,639 Lekë
  • 1,780 Lekë


  Mundësitë e disponueshme


  Produkte të ngjashme

  Etiketimet: Veshje-Rroba-Pantallona-Pune-Dyngjyrshe-Portwest-Texo

  Produktet e shikuara se fundmi