Vecorite e produktit

 • Certifikata

 • Materiali

 • Jeleku revolucionar ne dizajn, kombinon peshen e lehte te nje veshje me prakticitetin e xhepave, per ato situata kur eshte ngrohte per te veshur xhakete. Nje xhep trasparent per ID. Shume kompani perdorin kete veshje unike duke kombinuar sebashku pelhuren e verdhe me ate portokalli. Keto stile me kontrast jane nje kerkese ne rritje per shume kliente.

  • Shirit reflektues per me shume dukshmeri
  • Hapje me Zinxhire Para
  • Dy xhepa te poshtem te qendisur
  • Xhep mbajtes per telefon dhe laps
  • Unaza D Perpara per celesat ose per id cart
  • Mbajtes i ri ID i dyfishte qe lejon vendosjen e ID shtrire ose ne kembe
  • Lak per radio
  • Certifikuar sipas to EN ISO 20471 pas 50x larjeve
  • Në përputhje me RIS 3279-TOM për industrinë hekurudhore (vetem ngjyra portokalli)
  • Certifikim CE
  • Madhësite e mundeshme nga XS në 7XL
  • Ambalazhimi i produktit eshte i pershatshem per tu reklamuar ne dyqan
  • 7 xhepa per hapsire mbajtese me te madhe
  Colour/Fit/Size    
  E Verdhe     Reg XS - 7XL
  E Kuqe     Reg S - 3XL
  Portokalli    Reg XS - 5XL

  Standards    
  ANSI/ISEA 107-2015 TYPE R CLASS 2
  AS/NZS 4602.1:2011 Class D/N
  RIS-3279-TOM ISSUE 1 (ORANGE ONLY)
  EN ISO 20471 Class 2
  GO/RT 3279 Issue 8 (orange only)

  Shkruani një vlerësim

  Shënim: HTML nuk është përkthyer!
      Keq           Mirë

  S476 Jelek Executive Berlin

  • Marka: PORTWEST
  • Kodi i produktit: S476
  • 1,008 Lekë


  Mundësitë e disponueshme


  Etiketimet: Jelek-Fosforeshent-Hi- Vis-Executive-Berlin

  Produktet e shikuara se fundmi