Vecorite e produktit

 • Certifikata

 • Materiali

 • Të dizenjuara për rehati, siguri dhe besueshmëri. Këpucët Mustang kanë mbrojtje të plotë S3 dhe një sistem 360° mbështetës maksimal të kyçit të këmbës.

  Vecorite
  Certifikim CE
  Mbrojtesa e Gishtave prej Celiku
  Sholle e mesme celiku
  Kepuce antistatike
  Sistem të absorbimit të energjisë
  Pjesa siperme rezistente ndaj ujit
  Sholle Anti-Rreshkitje (SRC) per te parandaluar rreshkitjen ne qeramike dhe celik.
  Sholle rezistente ndaj vajrave
  Shuall me densitet te dyfishte
  Lekure Sade e plote per durushmeri dhe mbrojtje

  Materials
  Crazy Horse Leather
  PU/TPU

  Standards
  EN ISO 20345:2011 S3 SRC
  ASTM F2413-18
  AS/NZS 2210.3:2009

  Shkruani një vlerësim

  Shënim: HTML nuk është përkthyer!
      Keq           Mirë

  FW69 Kepuce me Qafe Mustang Steelite™ S3 SRC

  • 9,564 Lekë


  Mundësitë e disponueshme


  Produkte të ngjashme

  FW59 Kepuce Mustang Steelite™ S3

  FW59 Kepuce Mustang Steelite™ S3

  5,510 Lekë 8,402 Lekë

  Etiketimet: Kepuce-me-Qafa-me-Hekur-Mbrojtese-Sigurie-Pune-S3

  Produktet e shikuara se fundmi