Vecorite e produktit

 • Certifikata

 • Materiali

 • Atlete sigurie me prerje te ulet e cila bie ne sy, me ngjyre te zeze/verdhe qe terheqin vemendjen. Sholle e jashtme gome nxehtesi duruese me maje dhe sholle te mesme celiku.

  • Certifikim CE
  • Mbrojtesa e Gishtave prej Celiku
  • Sholle e mesme celiku
  • Kepuce antistatike
  • Sistem të absorbimit të energjisë
  • Sholle Anti-Rreshkitje (SRA)
  • Shuall Nxehtesi Rezistuese - 300°C
  • Sholle rezistente ndaj vajrave
  • Shuall me densitet te dyfishte
  • Mbrojtese Gishtash Metalike
  • Shtrese e Mesme Celiku Anti-Shpim
  • Strukture e cimentuar
  • Shuall i mesit EVA i lehte
  • Shual Eva per Kupucet
  • Lekure kamoshi lope per nje stil unik
  • Mbrojtesa e Gishtave prej Celiku
  Colour/Fit/Size    
  E Zeze/Portokalli
  E Zeze/E Kuqe
  E Zeze/E Verdhe

  Standards    
  AS/NZS 2210.3:2009
  ASTM F2413-11
  EN ISO 20345:2011

  Shkruani një vlerësim

  Shënim: HTML nuk është përkthyer!
      Keq           Mirë

  FW34 Atlete Sigurie Lusum Steelite™ S1P HRO

  • 8,174 Lekë
  • 3,900 Lekë


  Mundësitë e disponueshme


  Etiketimet: Kepuce-Atlete-Mbrojtese-Sigurie-Pune-S1P-HRO

  Produktet e shikuara se fundmi