Vecorite e produktit

 • Certifikata

 • Materiali

 • Kepucet me qafe Kumo S3 jane prodhuar nga lekure ujeduruese per te mbajtur kemben te thate ne kushte te lageshta. Mbrojtje gjithperfshirese me maje mbrojtese te gishtave dhe taban anti-shpim celiku, anti-rreshkitje dhe thember me amortizim

  • Certifikim CE
  • Mbrojtesa e Gishtave prej Celiku
  • Sholle e mesme celiku
  • Kepuce antistatike
  • Sistem amortizimi
  • Pjesa siperme rezistente ndaj ujit
  • Sholle Anti-Rreshkitje (SRC) per te parandaluar rreshkitjen ne qeramike dhe celik.
  • Sholle rezistente ndaj vajrave
  • Shuall me densitet te dyfishte
  • Shuall gome rezistent ndaj rreshkitjeve, vajrave, dhe naftes
  Colour/Fit/Size
  E Zeze 36 -50

  Standards

  EN ISO 20345:2011 S3

  Shkruani një vlerësim

  Shënim: HTML nuk është përkthyer!
      Keq           Mirë

  FW23 Kepuce me Qafe Pune Steelite™ S3

  • 3,048 Lekë


  Mundësitë e disponueshme


  Produkte të ngjashme

  Etiketimet: Kepuce-me-Qafa-Pune-me-Hekur-Celiku-Mbrojtese-Lekure-Uje-rezistuese-Sigurie-S3

  Produktet e shikuara se fundmi