Vecorite e produktit

 • Certifikata

 • Materiali

 • Me stil, ultra moderne me shual rezistent me densitet te dyfishte per komfort gjate gjithe dites. E lehte dhe ajrosese. E pershtatshme per industrine e lehte. Eshoqeruar me nje pale lidhese me ngjyre.

  • Certifikim CE
  • Mbrojtesa e Gishtave prej Celiku
  • Kepuce antistatike
  • Sistem amortizimi
  • Sholle Anti-Rreshkitje (SRC) per te parandaluar rreshkitjen ne qeramike dhe celik.
  • Sholle rezistente ndaj vajrave
  • Shuall me densitet te dyfishte
  Colour/Fit/Size
  E zeze/Jeshile 38-48

  Standards

  EN ISO 20345:2011 S1P

  Shkruani një vlerësim

  Shënim: HTML nuk është përkthyer!
      Keq           Mirë

  FT25 Atlete Pune Mbrojtese Aire S1P SRC

  • 5,371 Lekë
  • 3,200 Lekë


  Mundësitë e disponueshme


  Etiketimet: Atlete-Mbrojtese-Sigurie-Pune-EN-ISO-20345:2011-S1P

  Produktet e shikuara se fundmi

  FT25 Atlete Pune Mbrojtese Aire S1P SRC

  FT25 Atlete Pune Mbrojtese Aire S1P SRC

  3,200 Lekë 5,371 Lekë