Vecorite e produktit

 • Certifikata

 • Materiali

 • Portwest vazhdon të sjellë dizajne unike dhe elegante pa kompromentuar në standardet EN. Pjesa e sipërme e thurur me një cilësi e lartë, ajrose në ndjekje të modës dhe stilit. 100% jo-metalike, me mbrojtëse gishtash fibreglass, shollë të mesme anti-shpim jo-metalike, shualli me dopjo PU/PU për mbështetje superiore dhe thithje të energjisë. Kjo plotëson standardin S3 duke e bërë siperfaqen e sipërme rezistente ndaj ujit. Shualli i brendshëm me xhel redukton lodhjen e këmbës. Të përshtatshme për shumë mjedise.

  Veçorite
  Certifikim CE
  Mbrojtesja e gishtave komposite per nje mbrojte maksimale
  Sholle e mesme Anti-Shpim Komposite me shtrese te bute PU
  Kepuce antistatike
  Sistem të absorbimit të energjisë
  Pjesa siperme rezistente ndaj ujit
  Sholle Anti-Rreshkitje (SRC) per te parandaluar rreshkitjen ne qeramike dhe celik.
  Sholle rezistente ndaj vajrave
  Shuall me densitet te dyfishte
  100% jo metalike

  Materiali Sipër: Pjesa e Sipërme e Thurur
  Materiali i Shuallit: PU/PU

  Colour/Fit/Size    
  Gri, Euro 36-48
  Teal, Euro 36-48

  Standards    
  EN ISO 20345:2011 S3

  Shkruani një vlerësim

  Shënim: HTML nuk është përkthyer!
      Keq           Mirë

  FC25 Atlete Mbrojtëse Compositelite ActiveKnit S3

  • 7,661 Lekë


  Etiketimet: Atlete-Mbrojtëse-Sigurie-Pune-S3

  Produktet e shikuara se fundmi