Vecorite e produktit

 • Certifikata

 • Materiali

 • Keto kominoshe me rripa jane te disponueshme ne nje linje ngjyrash moderne. Ruajtje e pershtatshme me ane te nje xhepi me zinxhir ne kraharor dhe nje xhep vizore. Pjesa mbrapa elastike ofron rehati gjate gjithe dites.

  • Pelhura e klasifikuar me UPF 50+ per te bllokuar 98% rrezeve UV
  • 5 xhepa per hapsire te shtuar
  • Xhep vizore
  • Xhep mbrapa
  • Bel elastik mbrapa per nje veshje te sigurte
  • Xhepa te bollshem
  Pelhure kryesore: Fortis - 65% Poliester, 35% Pambuk, 245g

  Colour/Fit/Size    
  Blu e Erret     Reg S - 4XL
  Blu e Hapur     Reg S - 3XL

  Standard
  EN ISO 13688: 2013 Veshje mbrojtëse - Kërkesa të përgjithshme


  Shkruani një vlerësim

  Shënim: HTML nuk është përkthyer!
      Keq           Mirë

  C875 Kominoshe Pune Me Rripa Burnley

  • Marka: PORTWEST
  • Kodi i produktit: C875
  • 2,537 Lekë


  Mundësitë e disponueshme


  Etiketimet: Veshje-Rroba-Kominoshe-me-Rripa-Pune-Doku

  Produktet e shikuara se fundmi