Certifikata

 • Materiali

 • Ofron te gjitha karakteristikat e C470 me nje shirit Hi-Vis ne kraharor dhe nje ne bel.

  • Peshe e Lehte
  • Shirit reflektues per me shume dukshmeri
  • Mbyllje Hook & loop per akses me te lehte
  • Prerje e bollshme per komfort te shtuar
  • Certifikuar sipas to EN ISO 20471 pas 50x larjeve
  • Në përputhje me RIS 3279-TOM për industrinë hekurudhore (vetem ngjyra portokalli)
  • Certifikim CE
  Colour/Fit/Size    
  Portokalli    Reg S/M - 4XL/5XL
  E Verdhe     Reg S/M - 4XL/5XL
  E Kuqe     Reg S/M - XXL/3XL

  Standards    
  AS/NZS 4602.1:2011 Class D/N
  RIS-3279-TOM ISSUE 1 (ORANGE ONLY)
  GO/RT 3279 Issue 8 (orange only)
  EN ISO 20471 Class 2

  Shkruani një vlerësim

  Shënim: HTML nuk është përkthyer!
      Keq           Mirë

  C474 Jelek Fosforeshent Dy Shirita Horizontal

  • Marka: PORTWEST
  • Kodi i produktit: C474
  • 363 Lekë
  • 230 Lekë


  Mundësitë e disponueshme


  Etiketimet: Jelek-Fosforeshente-Poliester-Two-Band

  Produktet e shikuara se fundmi