Certifikata

 • Materiali

 • Veshja nitrili ne dorezat Flexo Grip jep nje rezistence me te madhe ndaj ferkimit. Ideale per riparuesit e makinave, ne ndertim dhe shume pune te tjera.

  • Certifikim CE
  • Maksimumi i EN Anti-Gerryerjes niveli 4
  • Ideale per mekaniket, ndertimin, dhe sektore te tjera
  • Pellemba me vryma per te rritur ajrosjen dhe largimin e lageshtires
  • Shtresa e brendshme 100% ajrosese dhe pa thurje
  • 13 thurje per komfort perfekt
  • Dizajn anti pushavitje per minimizimin e kontaminimit
  • Ambalazhimi i produktit eshte i pershatshem per tu reklamuar ne dyqan
  • ANSI Anti-Gerryerjes niveli 2
  Colour/Fit/Size    
  E Kuqe/E Zeze     Reg S/7 - XXL/11
  Gri/E Bardhe     Reg XS/6 - XXL/11

  Standards    
  AS/NZS 2161 .2
  AS/NZS 2161 .3
  ANSI/ISEA 105 - 2016 ABRASION Level (2)
  EN 388:2003 - (4.1.2.2.)
  EN 420

  Shkruani një vlerësim

  Shënim: HTML nuk është përkthyer!
      Keq           Mirë

  A310 Doreza Pune e Veshure me Nitrili Flexo Grip

  • Marka: PORTWEST
  • Kodi i produktit: A310
  • 101 Lekë


  Mundësitë e disponueshme


  Produkte të ngjashme

  Etiketimet: Doreza-Dorza-Dorashka-Pune-Mbrojtese-Gome-Nitrili

  Produktet e shikuara se fundmi