Certifikata

 • Materiali

 • Nje Klasik, kjo doreze lekure eshte e bere nga lekura e deles, nje nga me te butat dhe me te fortat nder lekurat qe gjenden ne treg. Lekura ajrosese eshte shume e mire per perdorim ne klima te nxehta dhe te lageshta duke parandaluar mbi nxehjen e duarve.

  • Certifikim CE
  • Lekure ajrosese per perdorim ne lageshti dhe klime te ngrohte
  • Menge elastike
  Colour/Fit/Size    
  Gri     Reg M/8 - XXL/11

  Standards    
  AS/NZS 2161 .2
  AS/NZS 2161 .3
  ANSI/ISEA 105 - 2016 ABRASION Level (3)
  EN 388:2003 - (2.1.1.1.)
  EN 420
  CE

  Shkruani një vlerësim

  Shënim: HTML nuk është përkthyer!
      Keq           Mirë

  A260 Doreza Lekure Dhie Cilesore Oves

  • Marka: PORTWEST
  • Kodi i produktit: A260
  • 694 Lekë
  • 468 Lekë


  Mundësitë e disponueshme


  Etiketimet: Doreza -Dorashka-Pune-Mbrojtese-Lekure-Dhie

  Produktet e shikuara se fundmi