• A150 Doreza Pune me Gome Lateksi Fortis

Certifikata

 • Materiali

 • Dorezat Fortis me Shpute te Ashper i ofrojne perdoruesit mbrojtjen e duhur me komoditetin dhe kapjen me nje cmim te perballueshem.
  • Certifikim CE
  • Pellemba me vryma per te rritur ajrosjen dhe largimin e lageshtires
  • Lateks i rrudhosur ofron kapje ekselente
  • 10 thurje me vija per zhdervjelltesi
  • Menge me Thurje per komfort dhe ngrohtesi
  • Zgjedhja numer 1 per pune te pergjithshme
  Colour/Fit/Size
  E Verdhe/Portokalli     Reg S/7 - XXL/11
  E Zeze/E Zeze     Reg M/8 - XXL/11
  Jeshile/E Zeze     Reg M/8 - XXL/11

  Standards    
  AS/NZS 2161 .2
  AS/NZS 2161 .3
  ANSI/ISEA 105 - 2016 ABRASION Level (1)
  EN 388:2003 - (2.1.2.1.)
  EN 420

  Shkruani një vlerësim

  Shënim: HTML nuk është përkthyer!
      Keq           Mirë

  A150 Doreza Pune me Gome Lateksi Fortis

  • Marka: PORTWEST
  • Kodi i produktit: A150
  • 108 Lekë
  • 64 Lekë


  Mundësitë e disponueshme


  Produkte të ngjashme

  Etiketimet: Doreza-Dorza-Dorashka-Pune-Mbrojtese-Gome-Lateksi

  Produktet e shikuara se fundmi