Vecorite e produktit

 • Certifikata

 • Materiali

 • Kjo veshje portretizon te gjitha stilimet origjinale te pantallonave te punes te diteve moderne. Te ndertuara nga materiali yne Kingsmill i cili nuk rrudhoset dhe as tkurret, Pantallonat Combat jane te ndertuara per te kryer punet me te renda. Xhepa te shumte jane bashkangjitur me hapje Hook & Loop per me shume siguri.

  • Pelhure rezistente poliester/pambuk per performance te larte dhe maksimumin e komfortit
  • Pelhura e klasifikuar me UPF 50+ per te bllokuar 98% rrezeve UV
  • 6 xhepa per hapsire mbajtese me te madhe
  • Dy xhepa mbrapa
  • Xhepa anesore
  • Xhepa te medhenj te kembet
  • Mbyllje Hook & loop per akses me te lehte
  • Te gjitha pikat e dobeta te perforcuara
  • Qepje te Perforcuara
  Pelhure kryesore: Kingsmill - 65% Poliester, 35% Pambuk, 245g

  Colour/Fit/Size
  Gri     Reg 28 - 48
  Blu e Erret     Reg 26 - 52

  Standard
  EN ISO 13688: 2013 Veshje mbrojtëse - Kërkesa të përgjithshme

  Shkruani një vlerësim

  Shënim: HTML nuk është përkthyer!
      Keq           Mirë

  C701X Pantallonat Pune Profesionale Combat Gri & Blue e Erret

  • Marka: PORTWEST
  • Kodi i produktit: C701X
  • 1,863 Lekë
  • 1,260 Lekë


  Etiketimet: Veshje-Rroba-Pune-Pantallona-Pune-Doku-Pambuk

  Produktet e shikuara se fundmi