Vecorite e produktit

 • Certifikata

 • Materiali

 • Mbrojtje e plote S3 ne nje kepuce me stil hiker. Me nje shtrese plotesisht ujendaluese dhe ajrosese me sholle te mesme celiku, maje celiku dhe ajrosese.

  • Certifikim CE
  • Mbrojtesa e Gishtave prej Celiku
  • Sholle e mesme celiku
  • Kepuce antistatike
  • Sistem të absorbimit të energjisë
  • Membrane 100% Ujedaluese
  • Sholle Anti-Rreshkitje (SRC) per te parandaluar rreshkitjen ne qeramike dhe celik.
  • Shuall Nxehtesi Rezistuese - 200°C
  • Sholle rezistente ndaj vajrave
  • Shuall me densitet te dyfishte
  • Lekure kamoshi lope per nje stil unik
  Colour/Fit/Size    
  E Zeze
  Gri

  Standards    
  EN ISO 20345:2011

  Shkruani një vlerësim

  Shënim: HTML nuk është përkthyer!
      Keq           Mirë

  FW66 Kepuce me Qafe All Weather Steelite™ S3 WR

  • 11,559 Lekë


  Mundësitë e disponueshme


  Etiketimet: Kepuce-Cizme-Sigurie-me-Qafa-Mbrojtese-Siguria-S3-WR

  Produktet e shikuara se fundmi