• 2205 Perparese e Bardhe per Femra, Nje Xhep

Vecorite e produktit

 • Perfekte per industrine e ushqimit, kjo perparese ofron nje zgjdhje praktike per femra. Kjo perparese ka hapje me kopsa para dhe ka nje xhep te brendshem ne kraharor.

  • Pelhure twill shume rezistente me mbrojtje ekselente nga c\'ngjyrosja
  • Coppe anti-tkurrje per te siguruar qe te ruaji formen pas cdo larje
  • 1 xhep per hapsire te sigurte
  • Xhep i brendshem ne kraharor
  • Kopsa te fshehura para
  • Shigjeta per formesim shtese
  Pelhure kryesore:     Fortis Plus - 65% Poliester, 35% Pambuk 190g

  Colour/Fit/Size    
  E Bardhe     Reg XS - 3XL

  Shkruani një vlerësim

  Shënim: HTML nuk është përkthyer!
      Keq           Mirë

  2205 Perparese e Bardhe per Femra, Nje Xhep

  • Marka: PORTWEST
  • Kodi i produktit: 2205
  • 1,978 Lekë


  Mundësitë e disponueshme


  Produkte të ngjashme

  LW71 Pantallona Hi-Vis per Femra

  LW71 Pantallona Hi-Vis per Femra

  3,670 Lekë 5,436 Lekë

  LW72 Bluze Polo Hi-Vis per Femra

  LW72 Bluze Polo Hi-Vis per Femra

  1,992 Lekë 2,950 Lekë

  Etiketimet: Perparese-e-Bardhe-per-Femra-Nje-Xhep

  Produktet e shikuara se fundmi