Vecorite e produktit

 • Certifikata

 • Materiali

 • Keto kominoshe smart permbajn nje xhep me kapak ne kraharor per ruajtje te sigurte, dhe dy xhepa anesor. Sigurohet rehatia, prakticiteti dhe qendrueshmeria.

  • Coppe anti-tkurrje per te siguruar qe te ruaji formen pas cdo larje
  • Pelhura e klasifikuar me UPF 50+ per te bllokuar 98% rrezeve UV
  • 4 xhepa per vendosje te sigurte
  • Xhep ne kraharor
  • Xhep vizore
  • Xhepa anesore
  • Hapje anesore e lehte dhe e shpejte
  • Bel gjysem elastik
  • Kopsa te fshehura para
  • Te gjitha pikat e dobeta te perforcuara
  • E mundshme ne zgjedhje ekselente ngjyrash korporatash
  Pelhure kryesore:  Fortis - 65% Poliester, 35% Pambuk, 245g

  Colour/Fit/Size    
  Blu e Hapur     Reg S - 3XL
  Blu e Erret     Reg XS - XXL
  E Bardhe     Reg XS - 3XL

  Standard
  EN ISO 13688: 2013 Veshje mbrojtëse - Kërkesa të përgjithshme

  Shkruani një vlerësim

  Shënim: HTML nuk është përkthyer!
      Keq           Mirë

  2802 Kominoshe Standarte - Fortis 245g

  • Marka: PORTWEST
  • Kodi i produktit: 2802

  Mundësitë e disponueshme


  Etiketimet: Kombinoshe-Pune-te-Bardha-Profesionale-Doku

  Produktet e shikuara se fundmi