Kjo xhakete me kontrast ngjyrash eshte praktike dhe e forte.Me xhepa te shumte, qe perfshijne nje xhep mbrapa per kapele dhe doreza dhe kyce hook & loop te rregullueshme.

    Permbajtje e larte pambuku per komfort superior
    Coppe anti-tkurrje per te siguruar qe te ruaji formen pas cdo larje
    Pelhura e klasifikuar me UPF 50+ per te bllokuar 98% rrezeve UV
    12 Xhepa per ruajtje
    Xhep telefoni
    Bel elastik ne anesore per komfort maksimal
    Menge te rregullueshme Hook & loop
    Mbyllje me kapak para
    Xhep ne menge
    Xhep ID qe mund te shkeputet
    Ngjyra me kontrast per shtim stilesh
    Te gjitha pikat e dobeta te perforcuara
    Xhep mbrapa

Pelhure kryesore: Portwest Texo Cotton Rich - 60% Pambuk, 40% Poliester 245g

Colour/Fit/Size    
E Zeze     Reg XS - 3XL
Kaki     Reg S - 3XL
Blu e Hapur     Reg S - 3XL

Standard
EN ISO 13688: 2013 Veshje mbrojtëse - Kërkesa të përgjithshme

Shkruani një vlerësim

Shënim: HTML nuk është përkthyer!
    Keq           Mirë

TX10 Xhakete Pune Contrast Portwest Texo

  • Marka: PORTWEST
  • Kodi i produktit: TX10
  • 4,393 Lekë
  • 2,965 Lekë


Mundësitë e disponueshme


Produkte të ngjashme

TX15 Kominoshe Contrast Portwest Texo

TX15 Kominoshe Contrast Portwest Texo

4,240 Lekë 6,281 Lekë

TX19 Jelek Gilet Contrast Portwest Texo

TX19 Jelek Gilet Contrast Portwest Texo

2,508 Lekë 3,715 Lekë

TX22 T-shirt Contrast Portwest Texo

TX22 T-shirt Contrast Portwest Texo

851 Lekë 1,259 Lekë

TX11 Pantallona Contrast Portwest Texo

TX11 Pantallona Contrast Portwest Texo

2,422 Lekë 3,588 Lekë

Etiketimet: Veshje-Rroba-Xhakete-Pune-Dyngjyrshe-Portwest-Texo

Produktet e shikuara se fundmi

TX10 Xhakete Pune Contrast Portwest Texo