Vecorite
Ideale per korporata dhe personalizime
2 Shtresa
Shtrese fleece micro polar e bashkuar
2 xhepa per hapsire te sigurte
Siperfaqa e pelhures eshte ekstremisht uje resistueses, duke e shperndare ujin nga superfaqja e pelhures
Ajrosese, ere ndaluese, dhe ujerezistuese

Pëlhura Kryesore :
96% Poliester, 4% elastane e bashkuar me 100% Poliester Fleece 280g


Ngjyra / Montimi / Madhësia
Blu e Errët    Reg S - 3XL
E Zezë    Reg S - 3XL

Shkruani një vlerësim

Shënim: HTML nuk është përkthyer!
    Keq           Mirë

TK20 Softshell Print & Promo (2L)

  • Marka: PORTWEST
  • Kodi i produktit: TK40
  • 0 Lekë


Mundësitë e disponueshme


Etiketimet: Softshell-2L

Produktet e shikuara se fundmi