Vecorite e produktit

 • Certifikata

 • Materiali

 • Kepuce pune e Lehte, flexible dhe shume a qendrueshme. Shuall me densitet te dyfishte, rezistente ndaj naftes dhe vajrave, sistem amortizues.

  • Certifikim CE
  • Kepuce antistatike
  • Sistem amortizimi
  • Sholle Anti-Rreshkitje (SRC) per te parandaluar rreshkitjen ne qeramike dhe celik.
  • Shuall Nxehtesi Rezistuese - 200°C
  • Sholle rezistente ndaj vajrave
  • Shuall me densitet te dyfishte
  E Zeze Euro 36-48, UK 3-13, US 4-1

  Colour/Fit/Size    
  E Zeze

  Standards    
  EN ISO 20347:2012 O1

  Shkruani një vlerësim

  Shënim: HTML nuk është përkthyer!
      Keq           Mirë

  FW20 Kepuce me Qafa Pune O1

  • Marka: PORTWEST
  • Kodi i produktit: FW20
  • 4,293 Lekë
  • 2,895 Lekë


  Mundësitë e disponueshme


  Produkte të ngjashme

  FW67 Atlete Nebraska Low Cut

  FW67 Atlete Nebraska Low Cut

  4,110 Lekë 6,088 Lekë

  FW40 Atlete me Qafe Limes Hiker OB

  FW40 Atlete me Qafe Limes Hiker OB

  5,676 Lekë 8,408 Lekë

  FW19 Kepuce Pune O1

  FW19 Kepuce Pune O1

  2,898 Lekë 4,293 Lekë

  Etiketimet: Kepuce-Pune-O1

  Produktet e shikuara se fundmi

  FW20 Kepuce me Qafa Pune O1

  FW20 Kepuce me Qafa Pune O1

  2,895 Lekë 4,293 Lekë