Vecorite e produktit

 • Certifikata

 • Materiali

 • E dizenjuar per te ofruar mbrojtje totale ndaj elmenteve, me gjatesi 100 cm, kjo xhakete garanton dukshmeri, siguri dhe mbrojtje nga uji. Veqori praktike perfshijne mberthim me kopsa, zinxhir, mbrojtje zinxhiri nga stuhite, kapuc qe mbeshtillet, dhepa paresor te medhenj per me shume hapsire, ajrosje mbrapa dhe vryma per rritjen e ventilimit.

  • Certifikim CE
  • Qepje me Shirit Hermetik per te ndaluar penetrimin e ujit
  • Shirit reflektues per me shume dukshmeri
  • Mbrojtje e shtuar kunder te ftohtit me 100 cm gjatesi.
  • 2 xhepa per hapsire te sigurte
  • Xhepa te thelle ruajtes
  • Mbyllje me kapak para
  • Kapuc qe paloset nen jake
  • Menge elastike
  • Vrima dhe hapje mbrapa per ventilim dhe komfort
  • Pelhura e klasifikuar me UPF 50+ per te bllokuar 98% rrezeve UV
  • Siperfaqa e pelhures eshte ekstremisht uje resistueses, duke e shperndare ujin nga superfaqja e pelhures

  Material
  Thurje te Thjeshta 190T, 100% Poliestër, Veshur me PVC 200g
  Pëlhura  e  Brendshme:  Rrjetë 100% Poliestër 60g

  Colour/Fit/Size    
  Portokalli    Reg S - 4XL
  E Verdhe     Reg S - 4XL

  Standards    
  EN ISO 20471 CLASS 3
  EN 343 CLASS 3:1
  WP 5,000MM

  Shkruani një vlerësim

  Shënim: HTML nuk është përkthyer!
      Keq           Mirë

  H445 Pelerine Shiu Fosforeshente 122cm

  • Marka: PORTWEST
  • Kodi i produktit: H445
  • 4,562 Lekë
  • 3,080 Lekë


  Mundësitë e disponueshme


  Produkte të ngjashme

  Etiketimet: Xhakete-Pelerine-Pune-Fosforeshente-Reflektive-Ujendaluese-Mushama-Shiu

  Produktet e shikuara se fundmi

  H445 Pelerine Shiu Fosforeshente 122cm

  H445 Pelerine Shiu Fosforeshente 122cm

  3,080 Lekë 4,562 Lekë