Vecorite e produktit

 • Certifikata

 • Materiali

 • Duke përdorur teknologjine tonë të avancuar glowtex, ky version me mëngë i jelekut tonë executive kombinon pëlhurën floreshente me shiritin HiVis dhe me shiritin Glowtex i cili ndricon edhe në errësirë. Ka dy mbajtëse ID-je dhe shumë xhepa. Ky jelek është zgjedhje perfekte për mbrojtje optimale.

  • Shirit reflektues per me shume dukshmeri
  • Teknologji superiore e trefishte glowtex per dukshmeri te rritur
  • Zinxhir Ezee Zip ju jep lehtesi ne perdorim edhe kur keni veshur doreza pune.
  • Dy xhepa te poshtem te qendisur
  • Xhep telefoni
  • Unaza D Perpara per celesat ose per id cart
  • Lak per radio
  • Perputhet me standartin EN ISO 20471
  • Në përputhje me RIS 3279-TOM për industrinë hekurudhore (vetem ngjyra portokalli)
  • Dizajn i Regjistruar i Komunitetit Evropian
  • Certifikim CE
  • 7 xhepa per hapsire mbajtese me te madhe
  Pelhura: 100%  Polyester  Warp  Knit  125g

  Colour/Fit/Size     
  E Verdhe     Reg S - 3XL
  Portokalli     Reg S - 3XL

  Standards
  EN ISO 20471 CLASS 3
  RIS 3279 TOM ISSUE 1 ORANGE ONLY

  Shkruani një vlerësim

  Shënim: HTML nuk është përkthyer!
      Keq           Mirë

  G475 Xhakete Fosforeshent Executive Ezee Zip Glowtex

  • Marka: PORTWEST
  • Kodi i produktit: G475
  • 4,011 Lekë


  Mundësitë e disponueshme


  Produkte të ngjashme

  Etiketimet: Jelek-Executive-Fosforeshent-Glowtex-dhe-Reflektive-me-zinxhir-Ezee-Zip

  Produktet e shikuara se fundmi