Vecorite e produktit

 • Certifikata

 • Materiali

 • Xhup i lehtë dhe praktik që ofron një përzierje të pakrahasueshme të ajrosjes, ujë-ndaluese dhe erë-ndaluese. Karakteristikat përfshijnë kapuç të fshehur që çmontohet, ka akses për print, elasticitet anësor, jakë të veshur me fleece dhe me rrjetë për rehati optimale.

  • Certifikim CE
  • Ujeduruese dhe ajrosese me pulla te izoluara per te ndaluar penetrimin e ujit
  • Shirit reflektues per me shume dukshmeri
  • Peshe e Lehte
  • 4 xhepa per vendosje te sigurte
  • Xhep telefoni i fshehur
  • Xhep i brendshem ne kraharor
  • Zinxhir i Dyanshem
  • Kapuc qe cmontohet
  • Menge e brendshme te Trikotuar
  • Vend per printim per logon e firmes
  • Bel elastik ne anesore per komfort maksimal
  • Jeka me shtrese Fleece per ta bllokuar nxehtesine dhe per te rritur ngrohtesine
  • Pelhura e klasifikuar me UPF 50+ per te bllokuar 98% rrezeve UV
  • Siperfaqa e pelhures eshte ekstremisht uje resistueses, duke e shperndare ujin nga superfaqja e pelhures
  • Certifikuar sipas to EN ISO 20471 pas 50x larjeve

  Material
  Pelhure shell     Ajrosëse 300D - 100% Poliestër, Thurje Oxford 300D, e Veshur me PU, Ajrosëse, me Sipërfaqe Anti-Njollave 190g
  Lining Fabric     Rrjetë 100% Poliestër 60g

  Colour/Fit/Size    
  E Verdhe     Reg S - 3XL
  Portokalli     Reg S - 3XL

  Standards     
  EN 343 Class 3:2 (WP 10.000mm. MVP 10.000g/m²/24hrs)
  EN 342 (0.345 (M².K/W). 2. X)
  EN ISO 20471 Class 3

  Shkruani një vlerësim

  Shënim: HTML nuk është përkthyer!
      Keq           Mirë

  RT62 Xhup Fosforeshente Ajrosese

  • Marka: PORTWEST
  • Kodi i produktit: RT62
  • 7,915 Lekë


  Mundësitë e disponueshme


  Etiketimet: Xhakete-Xhup-Fosforeshente-Reflektive-Shiu-Portokalli-Verdhe-Ujendaluese-Dimerore-Ndaj-Ftohit

  Produktet e shikuara se fundmi