Vecorite e produktit

 • Certifikata

 • Materiali

 • Ky xhup i dukshmërisë së lartë qëndron sipër legenit duke mundësuar liri në lëvizjeje ndërkohë që mban temperaturën e trupit dhe mbron nga uji dhe era. Zinxhiri i brendshëm dhe xhepat e mëdhenj të poshtëm lejojnë vendosjen e dorezave dhe kapuçit kur nuk përdoren.

  • Certifikim CE
  • Ujeduruese dhe ajrosese me pulla te izoluara per te ndaluar penetrimin e ujit
  • Shtrese e siperfaqesore Anti Vaj, Anti Uje dhe Anti Njolle
  • Shirit reflektues per me shume dukshmeri
  • 8 xhepa per hapsire mbajtese me te madhe
  • Xhep telefoni
  • Xhepa te poshtem para me mbyllje hook & loop
  • Xhepa me zinxhire te fshehur
  • Hapje me Zinxhir me mbulim me kopse metalike
  • Xhepa te brendshem
  • Mbyllje me kapak te dyfishte
  • Shirit tub reflektiv
  • Menge te rregullueshme Hook & loop
  • Shirit qe nuk mblidhet ne fund te veshjes
  • Gryke Elastike per nje veshje komforte dhe te sigurte
  • Lak per radio
  • Mbajtes i ri ID i dyfishte qe lejon vendosjen e ID shtrire ose ne kembe
  • Xhep per laps

  Materiali:

  Pelhure shell     Portwest Extreme - 100% Poliestër, 300D Oxford Elastik me shtresë ANti-Njollë dhe e veshur me PU 200g
  Lining Fabric     Rrjetë 100% Poliestër 60g
  Lining Fabric Override     Mëngët: 100% Poliestër Taffeta 190T 50gm.

  Colour/Fit/Size    
  Portokalli    Shkurter S - 3XL
  E Verdhe     Shkurter S - 3XL

  Standards    
  EN ISO 20471 CLASS 3
  RIS3279TOM ISSUE 1 ORANGE ONLY
  EN 343 CLASS 3:3
  WP 11,000MM, MVP 50,000G/M²/24HRS

  Shkruani një vlerësim

  Shënim: HTML nuk është përkthyer!
      Keq           Mirë

  S591 Xhup Hi-Vis Parka Ekstreme

  • Marka: PORTWEST
  • Kodi i produktit: S591
  • 12,733 Lekë


  Mundësitë e disponueshme


  Produkte të ngjashme

  Etiketimet: Xhakete-Fosforeshente-Reflektive-Ujendaluese-Erendaluese-Ajrosese

  Produktet e shikuara se fundmi