Certifikata

 • Nje stil tradicional i pantallonave te punes poli-pambuku. Dy shirita HiVisTex ne gju sigurojne certifikaten EN ISO 20471 klasi 2, ashtu edhe specifikimin RIS-3279-TOM


  Pelhure e forte poliestër / pambuk me shtresa texpel kundra njollave
  Pelhura e klasifikuar me UPF 50+ per te bllokuar 98% UV rrezeve
  Shirit reflektues për mua shumë dukshmeri
  3 xhepa për vendosje të sigurte
  Xhep i holle mbrapa
  Xhepa te gjere anesore
  Bel elastik mbrapa për një veshje të sigurt
  Certifikuar sipas EN ISO 20471 pas 50x larjeve
  Në përputhje me RIS 3279-TOM për industrinë e hekurudhore (vetem ngjyra portokalli)
  Certifikim CE
  Te gjitha pikat e dobeta te perforcuara
  Shtresa e siperfaqes Anti-Vaj, Anti Uje dhe Anti Njolle


  Ngjyra / Montimi / Madhësia
  Portokalli Reg XS - 5XL, E gjatë S - XXL

  Standardet
  RIS-3279-TOM ISSUE 1 (Portokalli Vetëm)
  EN ISO 20471 Klasi 2

  Shkruani një vlerësim

  Shënim: HTML nuk është përkthyer!
      Keq           Mirë

  RT45 Pantallona Hi-Vis RIS

  • Marka: PORTWEST
  • Kodi i produktit: RT45

  Mundësitë e disponueshme


  Etiketimet: Pantallona-Fosforeshente-Portokalli-RIS

  Produktet e shikuara se fundmi