Ky jelek ekzekutiv ka karakteristika të jashtëzakonshme si xhepi i ID-së, dy xhepa anësorë dhe një unazë D me përfitim të shtuar të përputhjes me kërkesat e RIS. Veshja përfshin një funksion të shkëputjes prej 4 pikash në shpatullat dhe shtresat anësore.


Certifikim CE
Uljuruese dhe ajrosese me pulla te izoluara per te ndaluar penetrimin e ujit
Shirit reflektues për mua shumë dukshmeri
Me shtresa dhe mbushje të plotë për të mbajtur ngrohtesine trupit
4 xhepa per vendosje te sigurte
Xhep i fshehur telefonit
Xhep i brendshem ne kraharor
Zinxhir i Dyanshem
Mbyllje me kapak para
Kapuc që cmontohet
Menge e brendshme te Trikotuar
Beli i rregullueshem me lidhese
Pelhura e klasifikuar me UPF 50+ per te bllokuar 98% UV rrezeve
Siperfaqja e pelhures eshte ekstremisht e veshtire, duke shperndare ujin nga superfaqja e pelhures
Certifikuar sipas EN ISO 20471 pas 50x larjeve


Ngjyra / Montimi / Madhësia
Portokalli Reg S - XXL

Standardet
RIS-3279-TOM ISSUE 1 (Portokalli Vetëm)
EN 343 Klasa 3: 2 (WP 10.000mm, MVP 10.000g / m² / 24hrs)
EN 342 (0.345 (M.K / W) 2. X)
EN ISO 20471 Klasi 3

Shkruani një vlerësim

Shënim: HTML nuk është përkthyer!
    Keq           Mirë

RT34 Jelek Executive RIS Hekurudhe

  • Marka: PORTWEST
  • Kodi i produktit: RT34

Mundësitë e disponueshme


Etiketimet: Jelek-Fosforeshent-Reflektiv-Ujendalues-Termo-Izolues-Portokalli

Produktet e shikuara se fundmi