Ky jelek ekzekutiv ka karakteristika të jashtëzakonshme si xhepi i ID-së, dy xhepa anësorë dhe një unazë D me përfitim të shtuar të përputhjes me kërkesat e RIS. Veshja përfshin një funksion të shkëputjes prej 4 pikash në shpatullat dhe shtresat anësore.


Shirit reflektues për mua shumë dukshmeri
Hapje me Zinxhire Para
Dy xhepa te poshtem te qendisur
Lak për radio
Unaza D Përpara për çelës ose për karrocë
Karta ID e kartës
Përputhet me standartin EN ISO 20471
Në përputhje me RIS 3279-TOM për industrinë e hekurudhore (vetem ngjyra portokalli)
Certifikim CE
7 xhepa për hapsira mbajtese më të madhe


Ngjyra / Montimi / Madhësia
Portokalli    Reg S - XXL

Standartet    
RIS-3279-TOM ISSUE 1 (PORTOKALLI VETËM)
EN ISO 20471 KLASI 2

Shkruani një vlerësim

Shënim: HTML nuk është përkthyer!
    Keq           Mirë

RT26 Jelek Executive RIS Hekurudhe

  • Marka: PORTWEST
  • Kodi i produktit: RT26

Mundësitë e disponueshme


Etiketimet: Bluze-Jelek-Fosforeshente-Reflektive-Poliester-Portokalli-Hekurudhe

Produktet e shikuara se fundmi