Certifikata

 • Helmeta Skyview është bërë në mënyrë unike nga dy lloje materialesh: skeleti me ABS dhe streha me polikarbonat. Kjo përzierje inovative ofron të gjitha përfitimet e një helmete me skelet ABS dhe tiparin inovativ të një strehe transparente, duke ofruar shikim të përmirësuar dhe mbrojtje nga rrezet UV. Ky model është projektuar posaçërisht për punëtorët në natyrë. Ajo përmban një skelet të brendshëm tekstili të rehatshëm të fiksuar në 6 pika, rregullim me rrotull dhe 4 pika për rrip të mjekrës për një përshtatje të rehatshme.


  CE-CAT III
  Harnes me 6 pika kapje
  Lidhesja e mjekrres e perfshire
  7 vite garanci për mbrojtjen që nga data e prodhimit e treguar në fletat e përdorimit
  madhësia e ndryshueshme me rrotullues rrota për një vendosje me të lehtë
  Shkume e bute dhe shiriti i ballit i perfshire
  Peshe e Lehte
  E mundshme ne zgjedhje ekselente ngjyra korporatash
  Strehe e Tejdukshëme për të parë dhe mbron nga rrezet UV


  Ngjyra / Montimi / Madhësia
  E Verdha e Ndritshme Reg -
  Portokalli e Ndritshme Reg -
  E Bardhë Reg -
  Blu e Hapur Reg -

  Informacione të tjera Sizes 54-63 cm

  standardet
  EN 397
  EN 50365 Klasa: 0

  Shkruani një vlerësim

  Shënim: HTML nuk është përkthyer!
      Keq           Mirë

  PV74 Helmeta Skyview

  • Marka: PORTWEST
  • Kodi i produktit: PV74

  Mundësitë e disponueshme


  Etiketimet: Helmete-Skyview-me-Ajrosje-Mbrojtese-Koke-Kokore-ndaj-Goditjeve-Metaleve-te-Nzehta-Izolim-Elektrike

  Produktet e shikuara se fundmi