Certifikata

 • Helmeta Peak View Plus Ratchet është ekskluzisht e patentuar e Portwest. Mbrojtja transparente lejon përdoruesin të shikojë lart pa patur nevojën e levizjes së kokës. Materiali shumë i lehtë dhe i fortë i përbërë nga Polikarbonati ofron mbrojtje kundra rrezeve UV. Cilësime të tjera përfshjnë litarin me 6 pika kapse në helmetë dhe shtrënguesin me rrotë ratchet.


  Certifikim CE
  Dizenjuar ekskluzive dhe portuale dhe model i patentuar
  Strehe e tejdukshme per te pare siper dhe anash
  Ekstra e forte dhe ultra e lehte mbrojtje polikarbonat
  Helmete me ajrosje qe lejon qarkullimin e ajrit rreth kokes
  Stabilizues UV 400
  Harnes me 6 pika kapje
  madhësia e ndryshueshme me rrotullues rrota për një vendosje me të lehtë
  Shkume e bute dhe shiriti i ballit i perfshire
  Aksesore zevendesimi te disponueshem
  E mundshme ne zgjedhje ekselente ngjyra korporatash
  7 vite garanci për mbrojtjen që nga data e prodhimit e treguar në fletat e përdorimit


  Ngjyra / Montimi / Madhësia
  Tym Reg -
  Blu Reg -
  E Tejdukshme Reg -
  E Verdhë Reg -
  E Gjelbër Reg -
  E Kuqe Reg -
  Portokalli Reg -
  Rozë Reg -

  Madhësi e rregullueshme 50-60 cm

  Standartet  
  EN 397 (440 Vac; -20 ° C)
  ANSI / ISEA Z89.1 LLOJI II (Klasi G)

  Shkruani një vlerësim

  Shënim: HTML nuk është përkthyer!
      Keq           Mirë

  PV64 Helmeta Peak View Plus Ratchet

  • Marka: PORTWEST
  • Kodi i produktit: PV64

  Mundësitë e disponueshme


  Etiketimet: Helmete-Peak-View-me-Ajrosje-Mbrojtese-Koke-Kokore-ndaj-Goditjeve-Metaleve-te-Nzehta-Izolim-Elektrike

  Produktet e shikuara se fundmi