Certifikata

 • Duke ofruar një pamje më formale, kjo këmishë me mëngë të gjata mbron kundër rreziqeve të nxehtësisë, flakës, kimikateve të lehta dhe është anti-statike. Mbërthimi përpara me bulesë të kopsave rrit pamjen profesionale, ndërsa gjithashtu ofron mbrojtje maksimale FD dhe ofron rehati gjatë gjithë ditës.
  Çertifikuar CE
  Pjesa e parme e mbyllur me kopsa e fshehur
  Mbyllja e mëngëve me kopsa
  E lehtë dhe e rehatshme
  Fundi i bluzës qëndron i futur në pantallona
  2 xhepa për hapsirë të sigurtë

  Pelhure shell Bizflame Plus - 99% Pambuk, 1% Fibra Karboni, 160g

  Ngjyra/Veshja/Masa
  Blu    Normale S - 3XL

  Standartet
  EN ISO 11612 (A1. B1. C1)
  EN 1149 -5
  EN 13034 Type PB [6]

  Shkruani një vlerësim

  Shënim: HTML nuk është përkthyer!
      Keq           Mirë

  FR68 Kemishë Zjarr-Duruese Bizflame Plus

  • Marka: PORTWEST
  • Kodi i produktit: FR69
  • 6,653 Lekë


  Mundësitë e disponueshme


  Etiketimet: Veshje-Flake-zjarr-Duruese-Kemishë -antistatike-Bizflame-Plus

  Produktet e shikuara se fundmi