• S150 Atlete Me Pore S1P

Vecorite e produktit

 • Certifikata

 • Materiali

 • Atlete S1P pa qafe me pjese te siperme te permiresuar dhe nje linje speciale ajrosese per ata qe punojne ne kushte te ngrohta ku nevojitet ajrosja dhe rehatia.

  • Certifikim CE
  • Mbrojtesa e Gishtave prej Celiku
  • Sholle e mesme celiku
  • Kepuce antistatike
  • Sistem amortizimi
  • Sholle Anti-Rreshkitje (SRC) per te parandaluar rreshkitjen ne qeramike dhe celik.
  • Sholle rezistente ndaj vajrave
  • Shuall me densitet te dyfishte
  • Rrjete ajrosese 3D

  Colour/Fit/Size
  Grey 37-47

  Standards
  EN ISO 20345:2011 S1P

  Shkruani një vlerësim

  Shënim: HTML nuk është përkthyer!
      Keq           Mirë

  S150 Atlete Me Pore S1P

  • Marka: EXTRABIS
  • Kodi i produktit: S150
  • 4,752 Lekë
  • 3,000 Lekë


  Mundësitë e disponueshme


  Etiketimet: Atlete-Mbrojtese-Sigurie-Pune-EN-ISO-20345:2011-S1P

  Produktet e shikuara se fundmi