• S200 Atlete Sigurie S1P

Vecorite e produktit

 • Certifikata

 • Materiali

 • Dizajni sportiv Atlete sigurie, lekure suede, shuall gome, mbrojtese gishtash dhe sholle anti-shpim prej komposite (jo metalike).

  Colour/Fit/Size
  Kafe: 36-47

  Standards
  EN ISO 20345:2011 S1P

  Shkruani një vlerësim

  Shënim: HTML nuk është përkthyer!
      Keq           Mirë

  S200 Atlete Sigurie S1P

  • Marka: EXTRABIS
  • Kodi i produktit: S200
  • 6,415 Lekë
  • 4,000 Lekë


  Mundësitë e disponueshme


  Etiketimet: Atlete-Mbrojtese-Sigurie-Pune-S1P

  Produktet e shikuara se fundmi

  S200 Atlete Sigurie S1P

  S200 Atlete Sigurie S1P

  4,000 Lekë 6,415 Lekë