Certifikata

 • Materiali

 • Ky jelek eshte zgjedhja ideale per ambiente te ftohta ne industrine e ushqimit. Me qepje ne form rombi, ky jelek eshte i mbushur dhe ka nje xhep te brendshem per mbajtje te sigurte.

  • Me shtrese dhe mbushje te plote per te mbajtur ngrohtesine trupit
  • 1 xhep per hapsire te sigurte
  • Xhep i brendshem per vendosje te sigurte
  • Hapje me Zinxhire Para
  • Te cara anesore
  Pelhure e Jashtme: 100% Poliester 50g
  Pelhura  e  Brendshme:  100%Poliester 50g
  Materiali Mbushes: 100% Poliester 100g

  Colour/Fit/Size    
  E Bardhe     Reg S - XXL

  Shkruani një vlerësim

  Shënim: HTML nuk është përkthyer!
      Keq           Mirë

  2204 Jelek i Trashe i Bardhe per Industrine e Ushqimit

  • Marka: PORTWEST
  • Kodi i produktit: 2204
  • 2,635 Lekë


  Mundësitë e disponueshme


  Etiketimet: Jelek-i-Trashe-i-Bardhe

  Produktet e shikuara se fundmi