Vecorite e produktit

 • Materiali

 • Kjo xhakete me kontrast ngjyrash eshte praktike dhe e forte.Me xhepa te shumte, qe perfshijne nje xhep mbrapa per kapele dhe doreza dhe kyce hook & loop te rregullueshme.

      Permbajtje e larte pambuku per komfort superior
      Coppe anti-tkurrje per te siguruar qe te ruaji formen pas cdo larje
      Pelhura e klasifikuar me UPF 50+ per te bllokuar 98% rrezeve UV
      12 Xhepa per ruajtje
      Xhep telefoni
      Bel elastik ne anesore per komfort maksimal
      Menge te rregullueshme Hook & loop
      Mbyllje me kapak para
      Xhep ne menge
      Xhep ID qe mund te shkeputet
      Ngjyra me kontrast per shtim stilesh
      Te gjitha pikat e dobeta te perforcuara
      Xhep mbrapa

  Pelhure kryesore: Portwest Texo Cotton Rich - 60% Pambuk, 40% Poliester 245g

  Colour/Fit/Size    
  Gri     Reg XS - 4XL
  Blu e Erret     Reg XS - 4XL

  Standard
  EN ISO 13688: 2013 Veshje mbrojtëse - Kërkesa të përgjithshme

  Shkruani një vlerësim

  Shënim: HTML nuk është përkthyer!
      Keq           Mirë

  TX10 Xhakete Pune Contrast Portwest Texo, Gri & Blue e Erret

  • Marka: PORTWEST
  • Kodi i produktit: TX10
  • 4,393 Lekë


  Mundësitë e disponueshme


  Produkte të ngjashme

  TX22 T-shirt Contrast Portwest Texo

  TX22 T-shirt Contrast Portwest Texo

  851 Lekë 1,259 Lekë

  TX11 Pantallona Contrast Portwest Texo

  TX11 Pantallona Contrast Portwest Texo

  2,422 Lekë 3,588 Lekë

  Etiketimet: Veshje-Rroba-Xhakete-Pune-Dyngjyrshe-Portwest-Texo

  Produktet e shikuara se fundmi