• 2207 Perparese e Bardhe Uje Ndaluese
Perparesja e industrise se ushqimit eshte 100% ujendaluese dhe gjithashtu ofron mbrojtje superiore per nje seri ambientesh te tjera. Me shtrese per mbrojtje kimikatesh, kjo perparese mbron kunder acideve, bazave dhe vajrave.

  • Pelhure rezistente me shtrese poliester PVC
  • Ujeduruese
  • Lidhese qe nuk ngaterrohen
Pelhure kryesore:     70% PVC, 30% Poliester 880g

Colour/Fit/Size    
E Bardhe     Reg
Additional Sizing Info     W67cm x H97cm

Shkruani një vlerësim

Shënim: HTML nuk është përkthyer!
    Keq           Mirë

2207 Perparese e Bardhe Uje Ndaluese

  • Marka: PORTWEST
  • Kodi i produktit: 2207
  • 2,067 Lekë
  • 1,395 Lekë


Mundësitë e disponueshme


Etiketimet: Perparese-e-Bardhe-Uje-Ndaluese-Rezistuese-per-Industrine-e-Ushqimit

Produktet e shikuara se fundmi

2207 Perparese e Bardhe Uje Ndaluese

2207 Perparese e Bardhe Uje Ndaluese

1,395 Lekë 2,067 Lekë