MATERIAL: Plavitex, 350 g/m2 (poliester i mbuluar me PVC)

MASA:nje

STANDARD: EN 343

∙ menge te bardha 
∙ rezistente nga uji ,vajrat  dhe enzimat 
∙ menge elastike 
∙ gjatesia  60 cm

Shkruani një vlerësim

Shënim: HTML nuk është përkthyer!
    Keq           Mirë

H1185 ARDON FS 002 Menge Ujeduruese

  • Marka: ARDON
  • Kodi i produktit: H1185

Produktet e shikuara se fundmi