• H9603/0 2STRONG Xhakete

Vecorite e produktit

 • Certifikata

 • Materiali

 • MATERIAL: 80% polyester, 20% pambuk, 235 g/m²

  MASA :46-64

  xhakete pune e dizenjuar me mix kualitetesh 

  me jake 

  prerje qe rri sipas trupit 

  shtrese dynjgjyreshe 

  zinxhir i shpejte dhe i mbuluar 

  madhesia e mengeve e ndryshueshme 

  dy xhepa ne kraharor ,dy xhepa te poshtem te fshehur 

  vend per logo kompanie

  shirit reflektues 

  Shkruani një vlerësim

  Shënim: HTML nuk është përkthyer!
      Keq           Mirë

  H9603/0 2STRONG Xhakete

  • Marka: ARDON
  • Kodi i produktit: H9603/0
  • 3,137 Lekë
  • 2,118 Lekë


  Produkte të ngjashme

  H9604/1 2STRONG Pantallona

  H9604/1 2STRONG Pantallona

  1,994 Lekë 2,954 Lekë

  H9605/2 2STRONG Kominoshe me Rripa

  H9605/2 2STRONG Kominoshe me Rripa

  2,384 Lekë 3,531 Lekë

  Etiketimet: Xhaket-Pune-Profesionale

  Produktet e shikuara se fundmi

  H9603/0 2STRONG Xhakete

  H9603/0 2STRONG Xhakete

  2,118 Lekë 3,137 Lekë