Vecorite e produktit

 • Certifikata

 • Materiali

 • MATERIAL: twill 60% pambuk, 40% polyester, 240 g/m²

  MASAT:46-64

  -jelek i dizenjuar 

  -shpatulla te perforcuara ,600D poliester oxford

  -me ngjica me kontrast ngjyrash 

  -dy xhepa paresor dhe dy xhepa te poshtem 

  -shirit fosforeshent per dukshmeri te larte 

  Shkruani një vlerësim

  Shënim: HTML nuk është përkthyer!
      Keq           Mirë

  H9304 4TECH 05 Jelek Pune

  • Marka: ARDON
  • Kodi i produktit: H9304

  Etiketimet: Jelek-Tesha-Pune-Doku-Pambuk-Poliester

  Produktet e shikuara se fundmi