TX10 Xhakete Contrast Portwest Texo

Kjo xhakete me kontrast ngjyrash eshte praktike dhe e forte.Me xhepa te shumte, qe perfshijne nje xhep mbrapa per kapele dhe doreza dhe kyce hook & loop te rregullueshme.

 • Permbajtje e larte pambuku per komfort superior
 • Coppe anti-tkurrje per te siguruar qe te ruaji formen pas cdo larje
 • Pelhura e klasifikuar me UPF 50+ per te bllokuar 98% rrezeve UV
 • 12 Xhepa per ruajtje
 • Xhep telefoni
 • Bel elastik ne anesore per komfort maksimal
 • Menge te rregullueshme Hook & loop
 • Mbyllje me kapak para
 • Xhep ne menge
 • Xhep ID qe mund te shkeputet
 • Ngjyra me kontrast per shtim stilesh
 • Te gjitha pikat e dobeta te perforcuara
 • Xhep mbrapa
TX11 Pantallona Contrast Portwest Texo

Keto pantallona elegante prej pambuku është projektuar për t'i dhënë maksimumin e komoditetit dhe funksionalitetit. Karakteristikat përfshijnë 9 xhepa, xhepa per mbrojtje te gjurit, bel elastik dhe funde te rregullueshme me hook & loop.

 • Permbajtje e larte pambuku per komfort superior
 • Pelhura e klasifikuar me UPF 50+ per te bllokuar 98% rrezeve UV
 • 9 xhepa per hapsire mbajtese me te madhe
 • Xhepa per mbrojteset e gjurit
 • Bel gjysem elastik
 • Fundet te rregullueshem Hook & loop
 • Unaze D e cila fiksohet te rripi per mbajtjen e celesave dhe kartes ID
 • Dy xhepa mbrapa
 • E mundshme ne zgjedhje ekselente ngjyrash korporatash
 • Qepje te dyfishte per me Shume Rezistence
 • Te gjitha pikat e dobeta te perforcuara

Pelhure kryesore: Portwest Texo Cotton Rich - 60% Pambuk, 40% Poliester 245g

Colour/Fit/Size    
Gri     Reg XS - 4XL
Blu e Erret     Reg XS - 3XL

Standard
EN ISO 13688: 2013 Veshje mbrojtëse - Kërkesa të përgjithshme

Shkruani një vlerësim

Shënim: HTML nuk është përkthyer!
    Keq           Mirë

TX10+TX11 Pantallona dhe Xhakete Contrast Portwest Texo Gri & Blue e Erret

 • Marka: PORTWEST
 • Kodi i produktit: TX10+TX11
 • 7,980 Lekë
 • 4,126 Lekë


Mundësitë e disponueshme


Produkte të ngjashme

TX15 Kominoshe Contrast Portwest Texo

TX15 Kominoshe Contrast Portwest Texo

4,240 Lekë 6,281 Lekë

TX19 Jelek Gilet Contrast Portwest Texo

TX19 Jelek Gilet Contrast Portwest Texo

2,508 Lekë 3,715 Lekë

TX22 T-shirt Contrast Portwest Texo

TX22 T-shirt Contrast Portwest Texo

851 Lekë 1,259 Lekë

TX11 Pantallona Contrast Portwest Texo

TX11 Pantallona Contrast Portwest Texo

2,422 Lekë 3,588 Lekë

Etiketimet: Veshje-Rroba-Xhakete-Pantallona-Pune-Dyngjyrshe-Portwest-Texo

Produktet e shikuara se fundmi