Vecorite e produktit

 • Certifikata

 • Materiali

 • Mbrojtje e plote S3 me cmim te arsyeshem. Cizmet Rigger S3 ofrojne siguri te larte ne mbrojtje me hekur te gishtave dhe veshje te lehte. Linja Gezofi per ndjesi teper te rehatshme.

  • Certifikim CE
  • Mbrojtesa e Gishtave prej Celiku
  • Sholle e mesme celiku
  • Kepuce antistatike
  • Sistem të absorbimit të energjisë
  • Pjesa siperme rezistente ndaj ujit
  • Sholle Anti-Rreshkitje (SRC) per te parandaluar rreshkitjen ne qeramike dhe celik.
  • Shuall Nxehtesi Rezistuese - 200°C
  • Sholle rezistente ndaj vajrave
  • Shuall me densitet te dyfishte
  • Izolim ndaj te ftohtit
  Colour/Fit/Size    
  E Zeze
  Kafe e Hapur

  Standards    
  EN ISO 20345:2011

  Shkruani një vlerësim

  Shënim: HTML nuk është përkthyer!
      Keq           Mirë

  FW29 Cizme Rigger, Maje e Gomuar Steelite S3 Cl

  • 10,075 Lekë


  Mundësitë e disponueshme


  Etiketimet: Cizme-Rigger-Mbrojtese-Sigurie-Pune-S3-CI

  Produktet e shikuara se fundmi