Vecorite e produktit

 • Certifikata

 • Materiali

 • Te dizenjuara per rehati siguri dhe besueshmeri. Kepucet Mustang kane mbrojtje te plote S3 dhe nje sistem 360° mbeshtetes maksimal te kycit te kembes. 

  • Certifikim CE
  • Mbrojtesa e Gishtave prej Celiku
  • Sholle e mesme celiku
  • Kepuce antistatike
  • Sistem të absorbimit të energjisë
  • Pjesa siperme rezistente ndaj ujit
  • Sholle Anti-Rreshkitje (SRC) per te parandaluar rreshkitjen ne qeramike dhe celik.
  • Sholle rezistente ndaj vajrave
  • Shuall me densitet te dyfishte
  • Lekure Sade e plote per durushmeri dhe mbrojtje
  • Shtrese e Mesme Celiku Anti-Shpim
  • Mbrojtese Gishtash Metalike
  • Shuall i mesem i lehte PU i bute
  • Skilet mbrojtes i veshur 360 grade me gome
  • Shual Eva per Kupucet
  • Pjesa siper lekure e plote mundeson mbrojtje nga te gjitha kushtet e motit
  Colour/Fit/Size
  E Zeze
  Kafe

  Standards
  AS/NZS 2210.3:2009
  ASTM F2413-11
  EN ISO 20345:2011 S3 SRC

  Shkruani një vlerësim

  Shënim: HTML nuk është përkthyer!
      Keq           Mirë

  FW69 Kepuce me Qafe Mustang Steelite™ S3


  Mundësitë e disponueshme


  Etiketimet: Kepuce-me-Qafa-me-Hekur-Mbrojtese-Sigurie-Pune-S3

  Produktet e shikuara se fundmi