Product information
Dizajn elegant i kombinuar me sigurine totale S3 ne nje kepuce me qafe100%  jo  metalike.  Konstruksion  i  lehte  me  nje  sholle  PU/Gome  perrezistence ndaj rreshkitjeve dhe reduktimin e tronditjev

Vecorite
Certifikim CE
Mbrojtesja e gishtave komposite per nje mbrojte maksimale
Sholle e mesme composite anti-shpim
Kepuce antistatikelSistem të absorbimit të energjisë
Pjesa siperme rezistente ndaj ujit
Sholle Anti-Rreshkitje (SRC) per te parandaluar rreshkitjen ne qeramike dhe celik.
Shuall Nxehtesi Rezistuese - 300°C
Sholle rezistente ndaj vajrave
Shuall me densitet te dyfishte

Materili: Lekure Nubuck
Shualli: PU/Gome

Ngjyrat/Masat:
E Zeze/Portokalli Euro 37-48
E Zeze/BluEuro 37-48

Standards
ASTM F2413-11
EN ISO 20345:2011 S3 HRO

Shkruani një vlerësim

Shënim: HTML nuk është përkthyer!
    Keq           Mirë

FC60 Kepuce me Qafe Pune Operis Compositelite™ S3 HRO

  • 13,388 Lekë


Mundësitë e disponueshme


Produkte të ngjashme

Etiketimet: Këpucë-me-Qafa-Pune-Sigurie-Mbrojtese-Komposite-(Pa Metal)-EN-ISO-20345-S3-HRO

Produktet e shikuara se fundmi