Vecorite e produktit

 • Certifikata

 • Materiali

 • Kepuca me qafe terheqese Reno ka cilesi shume te mira sigurie.  E lehte dhe e durueshme, eshte 100% jo metalike dhe e pershtateshme ne nje mori vendesh pune. Shtrese ajrosese. mbrojtese te gishtave dhe ndaj shpimit me kompozite dhe rezistente ndaj rreshqitjes dhe vajit.

  Shkruani një vlerësim

  Shënim: HTML nuk është përkthyer!
      Keq           Mirë

  FC53 Kepuce me Qafe Reno Mid Cut Compositelite™ S1P


  Mundësitë e disponueshme


  Etiketimet: Kepuce-Cizme-Sigurie-Kepuce-Cizme-Pune

  Produktet e shikuara se fundmi