Vecorite e produktit

 • Certifikata

 • Materiali

 • Kepuca Reno eshte ideale per ambjentet e jashtme me sholle te jashtme me densitet te dyfishte PU per rezistence te larte ndaj rreshkitjes. Maje mbrojtese dhe sholle e mesme jo metalike, antistatike qe sigurojne mbajtjen e sigurt ne ambjentet e punes.

  Shkruani një vlerësim

  Shënim: HTML nuk është përkthyer!
      Keq           Mirë

  FC52 Kepuce Reno Low Cut Compositelite™ S1P


  Mundësitë e disponueshme


  Etiketimet: Kepuce-Cizme-Sigurie-Kepuce-Cizme-Pune

  Produktet e shikuara se fundmi