Mbrojtje e plote S3 ne nje kepuce me stil hiker. Me nje shtrese plotesisht ujendaluese dhe ajrosese me sholle te mesme celiku, maje celiku dhe ajrosese.

 • Certifikim CE
 • Mbrojtesa e Gishtave prej Celiku
 • Sholle e mesme celiku
 • Kepuce antistatike
 • Sistem të absorbimit të energjisë
 • Membrane 100% Ujedaluese
 • Sholle Anti-Rreshkitje (SRC) per te parandaluar rreshkitjen ne qeramike dhe celik.
 • Shuall Nxehtesi Rezistuese - 200°C
 • Sholle rezistente ndaj vajrave
 • Shuall me densitet te dyfishte
 • Lekure kamoshi lope per nje stil unik
Colour/Fit/Size    
E Zeze
Gri

Standards    
EN ISO 20345:2011

Shkruani një vlerësim

Shënim: HTML nuk është përkthyer!
    Keq           Mirë

FW66 Kepuce me Qafe All Weather Steelite™ S3 WR


Mundësitë e disponueshme


Etiketimet: Kepuce-Cizme-Sigurie-me-Qafa-Mbrojtese-Siguria-S3-WR

Produktet e shikuara se fundmi