• FD16 Kepuce me Qafe Foyle S3 HRO CI HI FO

Vecorite e produktit

 • Certifikata

 • Materiali

 • Kepuce me Qafa mbrojtëse shumë të përparuara të dizajnuara për të ofruar mbrojtje ndaj prerjes. Struktura unike dhe përdorimi i pelhures së veçantë anti-prerje garanton cilësi dhe rehati të jashtëzakonshme. Shtresa e brendshëm largon lagështirës dbe mban këmbët të thata. Mburoja e gishtave dhe sholli i mesem anti-shpim prej çeliku, shualli e ndertuar injektim dopjo PU/Gome për anti-rreshkitje superiore dhe absorbim te energjisë. Ideale për impiantet e mbeturinave/riciklimit dhe qelqit.

      Certifikim CE
      Mbrojtesa e Gishtave prej Celiku
      Sholle e mesme celiku
      Kepuce antistatike
      Sistem të absorbimit të energjisë
      Sholle Anti-Rreshkitje (SRC) per te parandaluar rreshkitjen ne qeramike dhe celik.
      Shuall Nxehtesi Rezistuese - 300°C
      Sholle rezistente ndaj vajrave
      Shuall me densitet te dyfishte

  Footwear Upper Field     Lëkurë e Holluar
  Footwear Outersole Material     PU/Gomë

  Colour/Fit/Size    
  E Zeze, Euro 38-48

  Standards    
  EN ISO 20345:2011 S3 CR HRO

  Shkruani një vlerësim

  Shënim: HTML nuk është përkthyer!
      Keq           Mirë

  FD16 Kepuce me Qafe Foyle S3 HRO CI HI FO

  • 0 Lekë


  Mundësitë e disponueshme


  Etiketimet: Kepuce-me-Qafa-Pune-Saldatori-Mbrojtese-Sigurie-Jo-Metalike-EN-ISO-20345:2011-S3-HRO-CI-HI-FO-SRC

  Produktet e shikuara se fundmi