• FD11 Kepuce me Qafe Foyle S3 HRO CI HI FO

Vecorite e produktit

 • Certifikata

 • Materiali

 • Ndertuar per kushte te veshtira pune ne terren, lekure e plote, shuall me densitet te dyfishte PU/Gome per te ofruar mbrojtje maksimale. Jashtezakonisht e forte dhe e rehatshme rezistente deri ne 300°C HRO, maje dhe sholle te mesme celiku si edhe ofron rezistence ndaj rreshkitjeve.

      Certifikim CE
      Mbrojtesa e Gishtave prej Celiku
      Sholle e mesme celiku
      Kepuce antistatike
      Sistem të absorbimit të energjisë
      Sholle Anti-Rreshkitje (SRC) per te parandaluar rreshkitjen ne qeramike dhe celik.
      Shuall Nxehtesi Rezistuese - 300°C
      Sholle rezistente ndaj vajrave
      Shuall me densitet te dyfishte
      Pershtatje e Gjere
      Izolim ndaj te ftohtit
      Izolim per nxehtesine per ngrohtesi te shtuar ne ambiente te ftohta
      Pjesa siper lekure e plote mundeson mbrojtje nga te gjitha kushtet e motit
      Injektim i direkte PU/GOME i shuallit per kontakt maksimal dhe per absorbim energjie
      Shuall gome rezistent ndaj rreshkitjeve, vajrave, dhe naftes
      Shtrese Mbrojtese TPU te Gishtat per rezistence me te larte
      Pelhure qe largon lageshtiren dhe ndihmon ne mbajtjen e trupi te ngrohte, te fresket dhe te thate

  Footwear Upper Field     Lëkurë e Plotë
  Footwear Outersole Material     PU/Gomë

  Colour/Fit/Size    
  E Zeze, Euro 38-48

  Standards    
  EN ISO 20345:2011 S3 HRO CI HI FO

  Shkruani një vlerësim

  Shënim: HTML nuk është përkthyer!
      Keq           Mirë

  FD11 Kepuce me Qafe Foyle S3 HRO CI HI FO

  • 0 Lekë


  Mundësitë e disponueshme


  Etiketimet: Kepuce-me-Qafa-Pune-Saldatori-Mbrojtese-Sigurie-Jo-Metalike-EN-ISO-20345:2011-S3-HRO-CI-HI-FO-SRC

  Produktet e shikuara se fundmi