• FD09 Kepuce me Qafe Trent S3 HRO CI HI FO

Vecorite e produktit

 • Certifikata

 • Materiali

 • Mbrojtje maksimale dhe rezistente ndaj kushteve klimaterike te ndryshme, aftesi superiore per te mbajtur kembet te thata dhe te rehatshme. Shuall PU/Gome me injektim.

      Certifikim CE
      Mbrojtesa e Gishtave prej Celiku
      Sholle e mesme celiku
      Kepuce antistatike
      Sistem të absorbimit të energjisë
      Sholle Anti-Rreshkitje (SRC) per te parandaluar rreshkitjen ne qeramike dhe celik.
      Shuall Nxehtesi Rezistuese - 300°C
      Sholle rezistente ndaj vajrave
      Shuall me densitet te dyfishte
      Pershtatje e Gjere
      Izolim ndaj te ftohtit
      Izolim per nxehtesine per ngrohtesi te shtuar ne ambiente te ftohta
      Pjesa siper lekure e plote mundeson mbrojtje nga te gjitha kushtet e motit
      Shuall i mesem i lehte PU i bute
      Shuall gome rezistent ndaj rreshkitjeve, vajrave, dhe naftes
      Shtrese Mbrojtese TPU te Gishtat per rezistence me te larte
      Pelhure qe largon lageshtiren dhe ndihmon ne mbajtjen e trupi te ngrohte, te fresket dhe te thate

  Footwear Upper Field     Lëkurë e Plotë
  Footwear Outersole Material     PU/Gomë

  Colour/Fit/Size    
  E Zezë, Euro 38-48

  Standards    
  EN ISO 20345:2011 S3 HRO CI HI FO

  Shkruani një vlerësim

  Shënim: HTML nuk është përkthyer!
      Keq           Mirë

  FD09 Kepuce me Qafe Trent S3 HRO CI HI FO

  • 0 Lekë


  Mundësitë e disponueshme


  Etiketimet: Kepuce-me-Qafa-Pune-Saldatori-Mbrojtese-Sigurie-Jo-Metalike-EN-ISO-20345:2011-S3-HRO-CI-HI-FO-SRC

  Produktet e shikuara se fundmi