Vecorite e produktit

 • Certifikata

 • Materiali

 • Atlete me mbrojtje jometalike S1P e forte qe ofron rehati dhe durueshmeri. Sholle e jashtme Phylon/gome per rehati dhe rezistence rreshkitjeje. Ideale per industrite e lehta ose zonat me metale.

      Certifikim CE
      Mbrojtesja e gishtave komposite per nje mbrojte maksimale
      Sholle e mesme composite anti-shpim
      Kepuce antistatike
      Sistem të absorbimit të energjisë
      Sholle Anti-Rreshkitje (SRA)
      Shuall Nxehtesi Rezistuese - 300°C
      Sholle rezistente ndaj vajrave
      Shuall me densitet te dyfishte
      100% jo metalike
      Sholle e mesme Anti-Shpim Komposite me shtrese te bute PU
      Sholle Anti-Rreshkitje (SRC) per te parandaluar rreshkitjen ne qeramike dhe celik.

  Footwear Upper Field     Lëkurë e Holluar
  Footwear Outersole Material     Phylon/Gomë

  Colour/Fit/Size    
  E Zeze/Blu, Euro 38-47
  E Zeze/Jeshile, Euro 38-47

  Standards    
  EN ISO 20345:2011 S1P HRO

  Shkruani një vlerësim

  Shënim: HTML nuk është përkthyer!
      Keq           Mirë

  FC67 Atlete Mbrojtese Compositelite Vistula S1P HRO

  • 0 Lekë


  Mundësitë e disponueshme


  Produkte të ngjashme

  Etiketimet: Këpucë-me-Qafa-Pune-Sigurie-Mbrojtese-Komposite-(Pa Metal)-EN-ISO-20345-S1P

  Produktet e shikuara se fundmi