Vecorite e produktit

 • Certifikata

 • Materiali

 • Kepuce S1P 100% jo metalike me Sistem Mbeshtetjeje TPR te integruar dhe suport 360º.

      Certifikim CE
      Mbrojtesja e gishtave komposite per nje mbrojte maksimale
      Sholle e mesme composite anti-shpim
      Kepuce antistatike
      Sistem të absorbimit të energjisë
      Sholle Anti-Rreshkitje (SRC) per te parandaluar rreshkitjen ne qeramike dhe celik.
      Sholle rezistente ndaj vajrave
      Shuall me densitet te dyfishte
      100% jo metalike
      Sholle e mesme Anti-Shpim Komposite me shtrese te bute PU

  Footwear Upper Field     Lëkurë Lope Suede
  Footwear Outersole Material     PU/PU

  Colour/Fit/Size    
  E Zeze, Euro 37-47

  Standards    
  EN ISO 20345:2011 S1P

  Shkruani një vlerësim

  Shënim: HTML nuk është përkthyer!
      Keq           Mirë

  FC65 Këpucë me Qafë Compositelite Trekker Plus S1P

  • 0 Lekë


  Mundësitë e disponueshme


  Produkte të ngjashme

  Etiketimet: Këpucë-me-Qafa-Pune-Sigurie-Mbrojtese-Komposite-(Pa Metal)-EN-ISO-20345-S1P

  Produktet e shikuara se fundmi