Vecorite e produktit

 • Certifikata

 • Materiali

 • Kepuce me Qafa me dukshmërisë te larte dhe shirita te holle reflektues. 100% jo-metalike, mbrojtese gishtasheve dhe shuall i mesem anti-shpim prej fibreglass dhe rezistent ndaj ujit. Te lehta, ajrosese dhe lëvizje fleksibël.

      Certifikim CE
      Mbrojtesja e gishtave komposite per nje mbrojte maksimale
      Sholle e mesme Anti-Shpim Komposite me shtrese te bute PU
      Kepuce antistatike
      Sistem të absorbimit të energjisë
      Membrane 100% Ujedaluese
      Sholle Anti-Rreshkitje (SRC) per te parandaluar rreshkitjen ne qeramike dhe celik.
      Sholle rezistente ndaj vajrave
      Shuall me densitet te dyfishte
      E pershtatshme ne ambjente ESD
      100% jo metalike

  Footwear Upper Field     Lëkurë e Plotë Buffalo Crazy Horse
  Footwear Outersole Material     PU/TPU

  Colour/Fit/Size    
  E Zezë/E Verdhë, Euro 39-48
  E Zezë/Portokalli, Euro 39-48

  Standards    
  EN ISO 20345:2011 S3 WR ESD
  EN 61340-4-3 Class 3

  Shkruani një vlerësim

  Shënim: HTML nuk është përkthyer!
      Keq           Mirë

  FC59 Këpucë me Qafë Compositelite Retroglo Hi-Vis S3 WR ESD

  • 0 Lekë


  Mundësitë e disponueshme


  Produkte të ngjashme

  Etiketimet: Këpucë-me-Qafa-Pune-Sigurie-Mbrojtese-Komposite-(Pa Metal)-EN-ISO-20345-S3-HRO

  Produktet e shikuara se fundmi